درباره ما 

شرکت بهراد تک شریف با هدف تأمین نیازهای کارخانجات تولیـد محصولات غذایی و هم چنین آزمایشگاههای همکار زیر نظر اداره ملی استاندارد ایران با به خدمت گرفتن دانش نوین و فناوری های روز، از سال ۱۳۸۹ خورشیدی فعالیت خود را آغاز نمود و تا به امروز با بیش از صد شرکت داخلی و خارجی همکاری داشته ایم.
در صفحه اصلی نام و نشان برخی از این کارخانه جات و شرکت ها قابل مشاهده می باشد و از این بابت به عنوان یک تولید کننده ی داخلی به خود می بالیم.
گروه بهراد تک شریف با کادری مجرب و تحصیل کرده در بهترین دانشگاه های کشور و جمعی از نخبگان علمی که در خارج از ایران تحصیل کرده و برای خدمت به وطن بازگشته اند آماده ی ارائه خدمات به تولید کنندگان و آزمایشگاه های همکاری می باشد.
گفتنی است مدیر عامل محترم مجموعه از دانشگاه صنعتی شریف در کنار ما هستند و در پروژه های مهم ملی حضور داشته اند و دیگر دوستان با حداقل مدرک کارشناسی ارشد در تخصص خود ما را یاری می کنند.
از دیگر افتخارات ما که می توان به آن اشاره کرد گرفتن چند جایزه ی مهم در زمینه های علمی و کارآفرینی و ثبت دستگاه به صورت اختصاصی برای برند بهراد تک شریف می باشد که سبب شده از سال 1400 شرایط لازم را برای قرارگیری در شرکت های دانش بنیان دارا شویم.
در میان همکاران و مشتریان عزیز ، بهراد تک شریف به سروقت بودن ، انجام تعهدات و خوش حسابی معروف است و همین موضوع را می توان در پرونده های مالیاتی و تسویه حساب های انجام شده در هر سال کاری نیز مشاهده کرد.
در آخر ضمن تشکر از تمامی عزیزانی که در طول این سالیان زمینه ساز اعتماد شکل گرفته ای که حاصلش ساخت دستگاه های ایرانی با کیفیت بالا و قابل رقابت با تمامی محصولات روز دنیا می باشند.
امیدواریم که باز هم شاهد روزهای پر شکوه این مجموعه و موفقیت ها روز افزون باشیم.
درباره ما (تولید ملی)